אפרת

אפרת: אני אם חד-הורית לשני ילדים, ותמיד חשבתי שזה בסדר להוציא את מה שצריך לקנות. האמנתי שאם חודש אחד אני לא אקנה שטויות – אז זה יתקזז. ממש לא הבנתי כמה הפער בין ההכנסות וההוצאות הוא גדול, וככה הגעתי למינוס שהתחיל להציק לי.

והיה עוד דבר – רציתי זוגיות, אבל חששתי שהבחירות שלי יהיו מוטעות בגלל מצבי הכלכלי. רציתי לבוא אל הזוגיות לא מתוך תלות במישהו שיפרנס אותי, אלא ממקום של עצמאות וביטחון, שאני מחזיקה את עצמי, ואני מחפשת זוגיות מתוך אהבה ושותפות. זה נותן המון שקט, חופש בחירה וביטחון.

היום, חצי שנה לאחר תחילת התהליך, למדתי איך ללמד את ילדיי על נושא הכסף, כיסיתי את המינוס, וגם הצלחתי לחסוך סכום יפה, והסכום הזה גדל מחודש לחודש, ויגדל עם השנים. התהליך אומנם עלה אלפי ₪, אבל נתן לי הרבה יותר. קובי עזר לי להשיג דברים שלא ידעתי לבקש, הוא עודד אותי, האמין בי, ונתן לי תחושה שאני מסוגלת להגיע רחוק יותר.

כתבות קשורות

יש לך שאלות? התלבטויות? רוצה לוודא איזה סוג תהליך מתאים לך?

AsKobi

יש לך שאלה מקצועית? משהו לא מובן לך? - זה המקום לשאול...

לקבלת המאמרים הבאים וכן עדכונים שוטפים - הצטרפו לרשימה שלי

חדשות כסף טבעי

אם אינכם מכירים אותי, או שאתם פעם ראשונה באתר – היכנסו מכאן ל-"הדרכה חינמית" – ושיהיה בהצלחה!

אם אתם מעוניינים/רוצים לעבור תהליך כלשהו כדי להתקדם – היכנסו מכאן אל "תוכניות ליווי" – ואנחנו נשוחח. 

משפט השבוע או עדות השבוע ניסיון 1

קורס שהתחיל, קורס שנמשך, קורס שהסתיים, קורס בקרוב…

למה דווקא איתי

  • בגלל שבאתי מהשטח, עשיתי בעצמי את כל הטעויות שאני מדבר עליהן, ואני מבין נהדר איך אתם מרגישים ומה עובר עליכם, ואני לא מתכוון להכתיב לכם איך לחיות. 
  • בגלל שיש לי אולי את הניסיון הכי עשיר בארץ בעבודה פרטנית בתחום – כ- 40 שנות ניסיון ניסיון מקצועי רלוונטי, ומיומנות שנבנתה בתריסר השנים האחרונות עם למעלה מ- 20,000 שעות התמחות מאוד-מאוד ספציפית בנושא חיסול האוברדרפט.
  • בגלל שהתהליכים מאוד עמוקים, והם משלבים גם את הצד הרגשי-רוחני-מנטלי וגם הצד הלוגי-כלכלי (אקסל) ועברו אותם בהצלחה כבר מעל 700 משפחות, ואחוזי ההצלחה הם פנומנליים – כ- 95% הצלחה.
  • בגלל שאני עובד באופן אישי ובצורה פרטנית מול כל משפחה שאני מלווה. זו השליחות שלי, אני מחויב טוטאלית, ובורכתי ביכולת לחולל את השינוי עם המשפחות שאני עובד איתן.
  • בגלל 700 המשפחות שהשאירו אחריהן שובל של הצלחה – מעל 300 עדויות כתובות, ועוד מעל 100 עדויות וידיאו, ואתם מוזמנים להתרשם לא רק מן הכמות, אלא בעיקר מן האיכות ועומק העדויות. 
  • בגלל התוצאות שאני מצליח להשיג אני מסוגל לתת 100% אחריות עד סוף התהליך, ואם התהליך לא מצליח (5%) – כל הכסף חוזר אליכם. אין דברים כאלה.

מעבר לעמוד העדויות >>

קראו עוד על קובי >>

תלמידים מספרים

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן