לאה ויעקב: אנחנו מרוויחים טוב, אבל היינו במינוס גדול שהלך וטפח, והתקשנו לגמור את החודש. היינו מאוד מוטרדים מהמצב עד כדי לא לישון טוב בלילות. היה לנו ברור שצריך לעשות משהו, כי זה הלך והצטבר.  

ברגע שנפגשנו עם קובי, נוצר קליק ברמה האנושית, והרגשנו שאנחנו יושבים מול אדם סופר מקצועי, שיודע בדיוק איך להוביל אותנו. מבחינתנו זו היתה החלטה מאוד חכמה, וחד משמעית – התהליך שווה את הכסף שלו.

גם כשהבנתי שהוא יכול להוציא אותנו מהמינוס היה לי קשה. אמרתי לעצמי שאנחנו בכזה מינוס, אז אנחנו לא צריכים להוסיף עוד למינוס, אבל בדיעבד, חד משמעית, שווה לשלם את כל הסכום כדי שיבוא מישהו מקצועי ויעשה לך סדר בחיים פעם אחת ולתמיד, ואז הדבר הזה ייכנס לשגרה.

באופן עקרוני, לא שווה להתמהמה – עדיף לעשות את התהליך כמה שיותר מהר. זה עובד, ואתה עובר לפאזה אחרת בחיים. היום אפשר להסתכל קדימה, ואתה יודע בכל רגע איפה אתה עומד.

קובי הוא איש מקצוע שיודע על מה הוא מדבר, ונותן לך את הכיוון בצורה מאוד מסודרת וברורה. אותי זה הדהים, כי עשינו את הטבלאות האלה אלף פעמים, ניסינו לשנות המון דברים, וזה אף פעם לא הצליח. כשהתהליך התחיל זה נראה לי כאילו אנחנו הולכים לאותו כיוון – אבל הגענו למקום שונה.

היום אנחנו עובדים עם הטבלאות, לכל שורת תקציב יש את הסכום שלה, ובתוך זה יש את הגמישות ואפשר לנייד סכומים מסעיף לסעיף – אותי זה מאוד מרגיע, כי אתה רואה את התוצאה במיידי. אתה יודע בכל שורה כמה יש לך להוציא, וכמה נשאר לך עד סוף החודש. זה נותן לי מסגרת שבעזרתה אתה יכול להתנהל כל החודש, וגם אם יש בלת"מים – אתה יודע איך להתגבר עליהם בצורה טובה.

דבר חשוב נוסף הוא הקטע של הליווי. זה לא תהליך של זבנג וגמרנו, קח טבלה ותעבוד על פיה. זה לא עובד ככה. זה היה ליווי לאורך זמן, הוא בדק אותנו שאנחנו הולכים בדרך הנכונה, ויכולנו להתייעץ איתו גם אחרי התהליך על הכל, זה משהו שהוא מאוד חשוב. גם כל הקטע של המקצועיות והליווי, והטיפים הקטנים של איך לעשות דברים.

יש עוד נקודה אצל קובי. הוא מתאים את עצמו למשפחות שהוא עובד איתן. היה חשוב לו להכיר אותנו, לדעת מה אנחנו כן אוהבים ולא אוהבים, איך המשפחה מתנהלת, מהם המנהגים המשפחתיים, הוא שאל הרבה שאלות אישיות, כדי להבין אותנו, ולהתאים את התוכנית הכלכלית למשפחה עצמה. הוא לא בא וכפה איזושהי אג'נדה שלא מתאימה למשפחה – אלא למד והכיר את השטח, חקר אותו טוב-טוב, עם המון שאלות אישיות, ואז הוא הצליח לבנות תוכנית שהיא באמת מתאימה לנו.

היציאה ממינוס לפלוס שווה כל שקל. בתוך 9 חודשים עברנו ממינוס 25,000 ₪, לחיסכון של פלוס 19,000 ₪, כשבדרך שילמנו לקובי את עלות התהליך, שיפצנו את הבית, עשינו בת-מצווה, והגשמנו חלום לנסוע עם הילדים לחו"ל, ואנחנו חוסכים כאמור ונמצאים בפלוס. אין יותר טוב מזה.

על זה אומרים: אין חכם כבעל ניסיון. בא אדם עם המון ניסיון וחוכמת חיים, וידע לשלב את עצמו לתוך המארג המשפחתי, ולהוציא אותנו מברוך מאוד גדול, שאנחנו עם כל החוכמה והניסיון שלנו – לא הצלחנו לעשות את זה לבד.

כתבות קשורות

יש לך שאלות? התלבטויות? רוצה לוודא איזה סוג תהליך מתאים לך?

AsKobi

יש לך שאלה מקצועית? משהו לא מובן לך? - זה המקום לשאול...

לקבלת המאמרים הבאים וכן עדכונים שוטפים - הצטרפו לרשימה שלי

חדשות כסף טבעי

אם אינכם מכירים אותי, או שאתם פעם ראשונה באתר – היכנסו מכאן ל-"הדרכה חינמית" – ושיהיה בהצלחה!

אם אתם מעוניינים/רוצים לעבור תהליך כלשהו כדי להתקדם – היכנסו מכאן אל "תוכניות ליווי" – ואנחנו נשוחח. 

משפט השבוע או עדות השבוע ניסיון 1

קורס שהתחיל, קורס שנמשך, קורס שהסתיים, קורס בקרוב…

למה דווקא איתי

  • בגלל שבאתי מהשטח, עשיתי בעצמי את כל הטעויות שאני מדבר עליהן, ואני מבין נהדר איך אתם מרגישים ומה עובר עליכם, ואני לא מתכוון להכתיב לכם איך לחיות. 
  • בגלל שיש לי אולי את הניסיון הכי עשיר בארץ בעבודה פרטנית בתחום – כ- 40 שנות ניסיון ניסיון מקצועי רלוונטי, ומיומנות שנבנתה בתריסר השנים האחרונות עם למעלה מ- 20,000 שעות התמחות מאוד-מאוד ספציפית בנושא חיסול האוברדרפט.
  • בגלל שהתהליכים מאוד עמוקים, והם משלבים גם את הצד הרגשי-רוחני-מנטלי וגם הצד הלוגי-כלכלי (אקסל) ועברו אותם בהצלחה כבר מעל 700 משפחות, ואחוזי ההצלחה הם פנומנליים – כ- 95% הצלחה.
  • בגלל שאני עובד באופן אישי ובצורה פרטנית מול כל משפחה שאני מלווה. זו השליחות שלי, אני מחויב טוטאלית, ובורכתי ביכולת לחולל את השינוי עם המשפחות שאני עובד איתן.
  • בגלל 700 המשפחות שהשאירו אחריהן שובל של הצלחה – מעל 300 עדויות כתובות, ועוד מעל 100 עדויות וידיאו, ואתם מוזמנים להתרשם לא רק מן הכמות, אלא בעיקר מן האיכות ועומק העדויות. 
  • בגלל התוצאות שאני מצליח להשיג אני מסוגל לתת 100% אחריות עד סוף התהליך, ואם התהליך לא מצליח (5%) – כל הכסף חוזר אליכם. אין דברים כאלה.

מעבר לעמוד העדויות >>

קראו עוד על קובי >>

תלמידים מספרים

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן