ענבל

ענבל ורועי: אנחנו מביאים משכורות יפות, אבל לא רק שלא הצלחנו לחסוך, אלא שהמינוס גדל וגדל בכל חודש. חיינו ללא ידיעה, ללא ניהול וללא שליטה, כאילו נהגנו ברכב, כשמסביב המון ערפל.

זה גרם לי לא לישון בלילות. המחשבה שלא אצליח לדאוג לבנות שלי, והן יצטרכו לעבוד מגיל צעיר כדי לפרנס את עצמן, פשוט תסכלה אותי.

אבל היה את העניין של עלות התהליך. זה לא רציונאלי כל-כך לשלם כסף, כשאתה נמצא במינוס, כדי לצאת מהמינוס. יש כאילו סתירה וחוסר היגיון בלהוציא כסף כדי לחסוך כסף – אבל זה לחלוטין שינה לנו את החיים.

אני לא האמנתי ברמה האישית, שיש משהו שמישהו יכול ללמד אותי, או להגיד לי – שייצר אצלי שינוי. אבל יש משהו בקובי שתפס אותנו. הוא בן-אדם אמיתי. הוא הכיל וקיבל אותנו כפי שאנחנו. היה לנו ברור שהוא יודע את מה שהוא עושה, והוא ייקח אותנו מנקודה א' לנקודה ב'. צריך לפגוש אותו כדי להבין את מה שאני אומרת כרגע.

היום, חצי שנה אחרי התהליך, אנחנו חוסכים בכל חודש יותר ויותר כסף, אנחנו שולטים בכסף, יודעים לנהל ולהיערך מראש לכל תרחיש, ומסוגלים לקבל החלטות שלא היינו מסוגלים לקבל קודם.

החזרנו את עלות התהליך כבר מזמן, והיום חצי שנה אחרי, הצלחנו לחסוך פי 5 – ממה שהשקענו בתהליך. השיטה של קובי עובדת, זו מתודולוגיה מאוד מובנית ומסודרת. בחלומות הכי ורודים שלי, לא חשבתי שכל-כך מהר, אני אזכה להגשים חלום כל-כך גדול שלי – שזה לצאת ללימודים. זו עוד תוצאה של התהליך.

בקיצור, אם אתם רוצים לישון טוב בלילה, מפני שאתם יודעים שאתם הולכים למקומות חיוביים וטובים – אז תתקשרו לקובי. אנחנו עשינו את אחת ההחלטות הכי טובות בחיים שלנו – התהליך הזה שינה לנו את החיים.

כתבות קשורות

יש לך שאלות? התלבטויות? רוצה לוודא איזה סוג תהליך מתאים לך?

AsKobi

יש לך שאלה מקצועית? משהו לא מובן לך? - זה המקום לשאול...

לקבלת המאמרים הבאים וכן עדכונים שוטפים - הצטרפו לרשימה שלי

חדשות כסף טבעי

אם אינכם מכירים אותי, או שאתם פעם ראשונה באתר – היכנסו מכאן ל-"הדרכה חינמית" – ושיהיה בהצלחה!

אם אתם מעוניינים/רוצים לעבור תהליך כלשהו כדי להתקדם – היכנסו מכאן אל "תוכניות ליווי" – ואנחנו נשוחח. 

משפט השבוע או עדות השבוע ניסיון 1

קורס שהתחיל, קורס שנמשך, קורס שהסתיים, קורס בקרוב…

למה דווקא איתי

  • בגלל שבאתי מהשטח, עשיתי בעצמי את כל הטעויות שאני מדבר עליהן, ואני מבין נהדר איך אתם מרגישים ומה עובר עליכם, ואני לא מתכוון להכתיב לכם איך לחיות. 
  • בגלל שיש לי אולי את הניסיון הכי עשיר בארץ בעבודה פרטנית בתחום – כ- 40 שנות ניסיון ניסיון מקצועי רלוונטי, ומיומנות שנבנתה בתריסר השנים האחרונות עם למעלה מ- 20,000 שעות התמחות מאוד-מאוד ספציפית בנושא חיסול האוברדרפט.
  • בגלל שהתהליכים מאוד עמוקים, והם משלבים גם את הצד הרגשי-רוחני-מנטלי וגם הצד הלוגי-כלכלי (אקסל) ועברו אותם בהצלחה כבר מעל 700 משפחות, ואחוזי ההצלחה הם פנומנליים – כ- 95% הצלחה.
  • בגלל שאני עובד באופן אישי ובצורה פרטנית מול כל משפחה שאני מלווה. זו השליחות שלי, אני מחויב טוטאלית, ובורכתי ביכולת לחולל את השינוי עם המשפחות שאני עובד איתן.
  • בגלל 700 המשפחות שהשאירו אחריהן שובל של הצלחה – מעל 300 עדויות כתובות, ועוד מעל 100 עדויות וידיאו, ואתם מוזמנים להתרשם לא רק מן הכמות, אלא בעיקר מן האיכות ועומק העדויות. 
  • בגלל התוצאות שאני מצליח להשיג אני מסוגל לתת 100% אחריות עד סוף התהליך, ואם התהליך לא מצליח (5%) – כל הכסף חוזר אליכם. אין דברים כאלה.

מעבר לעמוד העדויות >>

קראו עוד על קובי >>

תלמידים מספרים

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן