ענת: בוקר אחד התעוררתי והבנתי שהמצב שלי לא טוב. קיבלתי המלצות משני אנשים קרובים שעשו עם קובי תהליך, והצליחו, וקיבלתי החלטה ברגע, ובדיעבד – חבל שלא הלכתי על זה כמה שנים קודם לכן.

במפגש הראשון עם קובי הוא לא אימת אותי עם המספרים והקשיים ומצבי הגרוע, אלא דיבר איתי על העוצמות והיכולות שלי, והאנרגיה שתעביר אותי מנקודה A לנקודה B.  

כששמעתי כמה עולה התהליך, הבנתי שאין לי דרך לשלם על זה, אבל קובי הסביר לי את שיטת העבודה שלו, והוא נטע בי את הבטחון שתוך פחות משנה מצבי יהיה מדהים. זה גרם לי לשלם בלי בעיה, וקובי צדק לגמרי, החזרתי את ההשקעה תוך זמן קצר מאוד.

מה שהרווחתי מהתהליך זה גם ברמה הרוחנית – לקחתי אחריות על החיים שלי, והתוצאות מעידות שאני מסוגלת ויכולה וזה אפשרי. אבל זה בא לידי ביטוי גם ברמה החומרית – בחשבון הבנק שלי.

קובי מאוד מקצועי, הוא חי ונושם את המספרים, והוא גם מאוד מחויב לתהליך. הוא מאפשר ליצור איתו קשר לכל אורך התהליך בכל שלב, בכל שעה ובכל ערוץ תקשורת. יכולתי לדבר איתו על מצוקות רגשיות ותסכולים שהם חלק מן התהליך. יותר מזה – קיבלתי ממנו תמיכה גם לאחר שהתהליך כבר הסתיים. הוא מאוד אחראי.

היום אני במקום אחר לגמרי, ומאוד מאושרת.

כתבות קשורות

יש לך שאלות? התלבטויות? רוצה לוודא איזה סוג תהליך מתאים לך?

AsKobi

יש לך שאלה מקצועית? משהו לא מובן לך? - זה המקום לשאול...

לקבלת המאמרים הבאים וכן עדכונים שוטפים - הצטרפו לרשימה שלי

חדשות כסף טבעי

אם אינכם מכירים אותי, או שאתם פעם ראשונה באתר – היכנסו מכאן ל-"הדרכה חינמית" – ושיהיה בהצלחה!

אם אתם מעוניינים/רוצים לעבור תהליך כלשהו כדי להתקדם – היכנסו מכאן אל "תוכניות ליווי" – ואנחנו נשוחח. 

משפט השבוע או עדות השבוע ניסיון 1

קורס שהתחיל, קורס שנמשך, קורס שהסתיים, קורס בקרוב…

למה דווקא איתי

  • בגלל שבאתי מהשטח, עשיתי בעצמי את כל הטעויות שאני מדבר עליהן, ואני מבין נהדר איך אתם מרגישים ומה עובר עליכם, ואני לא מתכוון להכתיב לכם איך לחיות. 
  • בגלל שיש לי אולי את הניסיון הכי עשיר בארץ בעבודה פרטנית בתחום – כ- 40 שנות ניסיון ניסיון מקצועי רלוונטי, ומיומנות שנבנתה בתריסר השנים האחרונות עם למעלה מ- 20,000 שעות התמחות מאוד-מאוד ספציפית בנושא חיסול האוברדרפט.
  • בגלל שהתהליכים מאוד עמוקים, והם משלבים גם את הצד הרגשי-רוחני-מנטלי וגם הצד הלוגי-כלכלי (אקסל) ועברו אותם בהצלחה כבר מעל 700 משפחות, ואחוזי ההצלחה הם פנומנליים – כ- 95% הצלחה.
  • בגלל שאני עובד באופן אישי ובצורה פרטנית מול כל משפחה שאני מלווה. זו השליחות שלי, אני מחויב טוטאלית, ובורכתי ביכולת לחולל את השינוי עם המשפחות שאני עובד איתן.
  • בגלל 700 המשפחות שהשאירו אחריהן שובל של הצלחה – מעל 300 עדויות כתובות, ועוד מעל 100 עדויות וידיאו, ואתם מוזמנים להתרשם לא רק מן הכמות, אלא בעיקר מן האיכות ועומק העדויות. 
  • בגלל התוצאות שאני מצליח להשיג אני מסוגל לתת 100% אחריות עד סוף התהליך, ואם התהליך לא מצליח (5%) – כל הכסף חוזר אליכם. אין דברים כאלה.

מעבר לעמוד העדויות >>

קראו עוד על קובי >>

תלמידים מספרים

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן