## חינם להורדה מיידית ##

שבעת הצעדים לחיסול האוברדרפט

ערכת היחלצות מושלמת (וידיאו, אקסל, טבלאות וטיפים), שיעזרו לכם בתהליך בניית התקציב המשפחתי שלכם.

מה כוללת הערכה?

  1. סרטון הדרכה ממוקד על 7 השלבים בבניית התקציב
  2. מפת דרכים הכוללת הסבר מפורט על שבעת הצעדים
  3. טבלאות עבודה מפורטות עבור שיקוף המצב הכלכלי
  4. קובץ אקסל לניהול התקציב המשפחתי והמעקב אחריו
  5. ספרון דיגיטלי עם 200 טיפים לחיים כלכליים טובים יותר
שבעה צעדים

קבלו את הערכה

הנה כמה עדויות מתוך כ- 350 עדויות שמקשטות את האתר שלי: 

מי אני? ולמה לכם להקשיב לי?

שמי קובי מילנר, אני בן 64, וחי בזוגיות במושב יפה בשרון. אני אב לשלושה בנים בוגרים, וסבא של איתי בן 4 . (ינואר 2021).

אל נושא חיסול האוברדרפט וניהול כלכלת משפחה הגעתי מתוך טעויות בסיסיות וכואבות שעשיתי בעצמי. היו לי עסקים שונים לאורך השנים, אני יועץ-מס במקצועי, עם תואר שני במנהל-עסקים, בקיצור: 'איש של מספרים', אבל עדיין עשיתי שטויות.

לפני כ- 20 שנה, התגרשנו אם ילדיי ואני. מכרנו בית גדול ויפה, ועם החלק שלי המתנתי לעיתוי הנכון כדי לקנות בית אחר. בינתיים פיציתי את עצמי וחייתי טוב.

הזמן חלף, וחלף, ונרדמתי בשמירה. יום אחד גיליתי לתדהמתי שרמת החיים בה חייתי, הובילה אותי להתרסקות כלכלית.

תוך כדי היחלצות מן המצב שאליו נקלעתי, הבנתי שאני לגמרי לא לבד בסיפור הזה. הסתבר לי שזו 'מכת מדינה' ורוב מעמד-הביניים נשחק בדיוק כמוני, מפני שאף אחד לא מלמד אף אחד איך להתנהל נכון מבחינה כלכלית.

השיעור הזה על כסף עלה לי הון, אבל כך הגעתי אל הייעוד של חיי, ונשבעתי שזה יהיה התיקון שלי. עזבתי את עבודתי כיועץ-מס בפירמה ענקית, למדתי את הנושא מהמומחים הכי גדולים בארץ ובעולם, והפכתי את נושא חיסול האוברדרפט לשליחות.

ב- 12 השנים האחרונות צברתי מעל 20,000 שעות של עבודה פרטנית, אחד-על-אחד, וחילצתי מאוברדרפט כבר מעל 750 משפחות. עשיתי זאת בעזרת שיטה מיוחדת שפיתחתי, ובאתר שלי תוכלו למצוא כ- 400 עדויות מרגשות.

אני מאמין שאם הגעתם לכאן, ואתם אפילו קוראים את השורות הללו – אז זה בכלל לא מיקרי שהמחשבות והנשמות שלנו נפגשות. היקומדויק, הכל מלמעלה, הכל מכתוב.

נשבעתי להציל מיליון משפחות, ואני מאמין שבורא עולם ברך והכשיר אותי כדי שאעזור גם לכם. אז הנה נפגשנו, ואף עשיתי את ההשתדלות שלי, ואף אוסיף לעשות. מפה והלאה, זו ההשתדלות שלכם, וזה ממש בידיכם להצליח. להתראות!

קובי מילנר

קבלו את הערכה

דילוג לתוכן