אודות קובי מילנר והחזון הגדול שלו "להציל מיליון משפחות "

אודות קובי מילנר
והחזון הגדול שלו "להציל מיליון משפחות"

המדריך המלא להתנהגות כלכלית

קבלו בחינם את המדריך המלא להתנהגות כלכלית

קחו את המצב הכלכלי שלכם צעד אחד קדימה!
קבלו בחינם את ערכת – 7 הצעדים לחיסול מוחלט של האוברדרפט

הסיפור האישי שלי

אני קובי… אתם בטח מכירים אותי מן התקשורת, סרטונים, וובינרים, מאמרים, הרצאות, סדנאות, קורסים, ועוד… – ואם עדיין לא נפגשנו – אז נעים לי מאוד…

בחרתי לספר את הסיפור האישי שלי, משום שיש בו מסר מאוד מיוחד להעביר לעולם כלכלת-המשפחה, ויהיו גם כאלה שיגלו בו את עצמם.

שנת 2020 החלה, וזה הרגע לרפרש ולעדכן את הנתונים. לא להאמין, אבל אני אשכרה כבר בן 63, לא נראה ככה, לא מרגיש ככה, אבל זה הגיל ואני מרגיש איתו טוב מאוד…
אני אבא לשלושה בנים מרגשים ומיוחדים – גיא בן 34, טל בן 31, ואייל בן 25 , וסבא לאיתי המתוק שעוד מעט יהיה בן 3…

את מרבית שנותיי העברתי בעיר, אך בשנים האחרונות אני חי במושב יפה בשרון, עם בת-זוג ושותפה מדהימה – אורלי, עם אלברט החתול, ואני נהנה להיות 'עכבר הכפר'.

הייתי שכיר, עצמאי, יזם ובעלים של מספר עסקים. אני יועץ-מס במקצועי עם תואר שני במנהל-עסקים למנהלים מאוניברסיטת ת"א. יש לי ידע נרחב בנושא עסקים-כלכלה-השקעות, וניסיון רב באימון ובהתפתחות אישית.

הסיפור שלי מתחיל לפני המון-המון שנים, בסוף המאה הקודמת… 1998… זוגיות, משפחה מתפקדת, הכלכלה בסדר, ואפשר לומר שהייתי 'מסודר', הכל נראה בטוח ומבטיח, אבל יום אחד פתאום הכל התחיל להתפרק, גירושין שהגיעו במפתיע, שינוי תעסוקתי, משבר אישי גדול, נכנסתי למערבולת שלילית, והתחלתי להתרסק כלכלית.

התגרשנו, מכרנו את הבית היפה שהיה לנו, ואת החלק שלי שמתי בצד, כדי לקנות בעוד רגע/קצת זמן – נכס חדש… עד שזה יקרה, שמתי את הכסף בחשבון השקעות, אבל שכחתי את מטרתי, והמשכתי לחיות…
בינתיים חייתי טוב, סוג של פיציתי את עצמי, קנייה רגשית… נסעתי, קניתי, אכלתי, התלבשתי, נהניתי, בזבזתי וחוזר חלילה… וזה בלי להזכיר בכלל את נושא המזונות… מישהו פה לא עשה חשבון בכלל…
התחלתי לחקות את רמת-החיים של הסביבה שבה חייתי, ובמשך תקופה ארוכה חייתי ברמת-חיים הגבוהה מרמת-הכנסותיי. לא הייתי במינוס, כי בכל רגע נתון היה לי כסף בחשבון, אבל חייתי באוברדרפט. הוצאתי יותר מאשר הכנסתי.
הסברתי לעצמי שזה זמני, שתיכף זה יסתדר, שיש לי נסיבות מקלות, ו"יהיה בסדר" – ואיזנתי את חשבון הבנק השוטף שלי ע"י "אכילת חסכונות ונכסים".
.
יום אחד התעוררתי!
הייתי המום שכך פעלתי. שההשכלה והניסיון לא עזרו לי לקרוא את הכתובת הפשוטה והברורה שהיתה על הקיר. הייתי בהלם שזה קרה לי, שהדחקתי את המצב כל-כך הרבה זמן, בלי להבין שאני פשוט צועד אל התהום. בכיתי המון. לא ישנתי בלילות. בקושי תיפקדתי… זו היתה תקופה מאוד קשה עבורי… ואז הבנתי שאני צריך לפעול. קיבלתי עזרה חיצונית, התחלתי לאזן את עצמי, התחלתי לשקם את חיי הכלכליים, ולעלות על דרך המלך.
.
כל חיי סבבו עם מספרים (עסקים שונים, מנהל-עסקים, יועץ-מס, השקעות), אבל ההתעסקות עם מספרים נטו "לא עשתה לי את זה" – הרגשתי שאני רוצה להיות עם אנשים, לדבר איתם, לעזור להם. ככל שהקשבתי לעצמי, התגלתה לי הסיבה שבגללה אני קם כיום בהתלהבות ענקית. היה זה רגע מכונן – הרגע שבו מצאתי את הייעוד שלי – עולם כלכלת-המשפחה. אני אדייק אפילו עוד יותר – יש לי תשוקה אדירה לעזור למשפחות להיחלץ מן הבור הזה של האוברדרפט והחובות. 

באותו רגע הבנתי ששום דבר לא קורה במקרה, שהיקומדויק, שהכל מלמעלה, הכל מכתוב, ולמשבר הכואב שחוויתי היה תפקיד עצום בלהכשיר אותי לתפקיד החדש שלי בחיים. 

פתאום הכל התחבר לי, והבנתי שיש דרך להצליח בחיים, אבל פשוט אף-אחד לא מלמד אף-אחד על כסף, ובעצם כולנו מתברברים ומשכפלים טעויות דור אחרי דור (כפי שאכן קרה לי). מעז יצא מתוק – הגעתי אל תכלית חיי, אל הסיבה שבגללה אני כאן.

בשלב הבא הלכתי ללמוד לימודים פורמאליים, קראתי וחקרתי את תחום כלכלת-המשפחה – ולקחתי על עצמי שליחות, לשמש מורה-דרך ומנטור לכל אדם, זוג או משפחה שירצו להיחלץ מהאוברדרפט, להימנע או לעצור את הטעויות הכואבות, להשתפר בהתמדה, ולעלות על דרך המלך.

אומרים שצריך 10,000 שעות אימון כדי להפוך למאסטר בתחום מסויים. עברתי כבר מעל 20,000 שעות עבודה, ולמעשה בתחום שלי, ראיתי כבר כמעט הכל… 

עבדתי בתהליכים ארוכים עם משפחות רבות, ופיתחתי שיטות עבודה מאוד ייחודיות, שיטות שעובדות נהדר. בתריסר השנים האחרונות הובלתי מעל 700 משפחות להצלחה כלכלית. אני עושה זאת באמצעות תהליכים פרטיים וקורסים קבוצתיים. בורכתי, אחוזי ההצלחה שלי פנומנליים, ואתם מוזמנים לקרוא בעדויות באתר מה כותבים עליי אנשים שעברו תהליך.

אני מאמין שכל אדם יכול לשנות את מציאות חייו – אם יחליט לקחת אחריות ויפעל בצורה פרו-אקטיבית עפ"י עקרונות נכונים.

אני מאמין כי הצלחה אמיתית אינה 'זבנג-וגמרנו'. לא מדובר פה באקסל כזה או אחר. מדובר בתהליך, בשינוי רגשי שמוביל לשינוי כלכלי. הצלחה אמיתית היא דרך חיים, היא ריצת-מרתון, היא טיפוס על הר, היא תהליך של צמיחה מבוקרת, צעד אחרי צעד, צעדים קטנים, בנחישות ובהתמדה!
אני כבר הולך בדרך הזו, ואם אני יכול – אז כולם יכולים!

מעל שולחני תלוי החזון שלי: "להציל מיליון משפחות!" – אין לי מושג איך זה יקרה, אבל זה החזון שלי, ואני נחוש להשיגו. 

יש בי תשוקה אדירה לחולל שינוי תפיסתי וכלכלי בתא המשפחתי, להצית אש של מהפכה שתחולל שינוי בהתנהלות המשפחתית, ובעתיד כל הילדים ילמדו את כישור החיים שקוראים לו "כסף" אצל אמא ואבא. אני מאמין שזו חלק מהאחריות ההורית ללמד את הילדים את הדרך. משפחות שעברו איתי תהליך כבר יודעות ללמד את ילדיהן… נשאר לי ללמד רק עוד כמעט מיליון משפחות, ואני בטוח שאצליח.  

אני מאמין שהכל תלוי בנו, שהכל מתחיל מבפנים – והשינוי צריך לנבוט מתוך התא-המשפחתי.
יש לנו מחויבות הורית ללמד את ילדינו לפעול נכון, והדרך להקנות להם חינוך נכון – היא לפעול נכון בעצמנו, על-ידי דוגמא אישית, תוך שאנו מסבירים להם כל צעד וצעד.
אנחנו לא אשמים! אף אחד לא לימד אותנו על כסף, ולכן זה בסה"כ די טבעי שלא נדע מה לעשות בנושא… אפשר להדחיק זאת כל החיים – ואפשר במהלך אחד פשוט, ללמוד מה לעשות, ולפתור את הסיטואציה הכלכלית הסבוכה שבה אנחנו חיים.

אני מזמין גם אתכם לא לוותר על החלום, על ההצלחה, ועל החיים הטובים!
אני נחוש להצליח עם כל משפחה שמוכנה ללכת בדרך הזו, כי "מנצחים לא מוותרים"!

שמי קובי מילנר, החזון שלי עצום וגדול, אני הולך עם האמת שלי לחולל כאן שינוי, להציל ולעשות הבדל בחיים של מיליון משפחות, ולחלץ אותן מהמצוקה שבה הם נמצאים. אני נשבע!

קובי מילנר
01/01/2020

לקבלת המאמרים הבאים וכן עדכונים שוטפים - הצטרפו לרשימה שלי

חדשות כסף טבעי

אם אינכם מכירים אותי, או שאתם פעם ראשונה באתר – היכנסו מכאן ל-"הדרכה חינמית" – ושיהיה בהצלחה!

אם אתם מעוניינים/רוצים לעבור תהליך כלשהו כדי להתקדם – היכנסו מכאן אל "תוכניות ליווי" – ואנחנו נשוחח. 

משפט השבוע או עדות השבוע ניסיון 1

קורס שהתחיל, קורס שנמשך, קורס שהסתיים, קורס בקרוב…

למה דווקא איתי

  • בגלל שבאתי מהשטח, עשיתי בעצמי את כל הטעויות שאני מדבר עליהן, ואני מבין נהדר איך אתם מרגישים ומה עובר עליכם, ואני לא מתכוון להכתיב לכם איך לחיות. 
  • בגלל שיש לי אולי את הניסיון הכי עשיר בארץ בעבודה פרטנית בתחום – כ- 40 שנות ניסיון ניסיון מקצועי רלוונטי, ומיומנות שנבנתה בתריסר השנים האחרונות עם למעלה מ- 20,000 שעות התמחות מאוד-מאוד ספציפית בנושא חיסול האוברדרפט.
  • בגלל שהתהליכים מאוד עמוקים, והם משלבים גם את הצד הרגשי-רוחני-מנטלי וגם הצד הלוגי-כלכלי (אקסל) ועברו אותם בהצלחה כבר מעל 700 משפחות, ואחוזי ההצלחה הם פנומנליים – כ- 95% הצלחה.
  • בגלל שאני עובד באופן אישי ובצורה פרטנית מול כל משפחה שאני מלווה. זו השליחות שלי, אני מחויב טוטאלית, ובורכתי ביכולת לחולל את השינוי עם המשפחות שאני עובד איתן.
  • בגלל 700 המשפחות שהשאירו אחריהן שובל של הצלחה – מעל 300 עדויות כתובות, ועוד מעל 100 עדויות וידיאו, ואתם מוזמנים להתרשם לא רק מן הכמות, אלא בעיקר מן האיכות ועומק העדויות. 
  • בגלל התוצאות שאני מצליח להשיג אני מסוגל לתת 100% אחריות עד סוף התהליך, ואם התהליך לא מצליח (5%) – כל הכסף חוזר אליכם. אין דברים כאלה.

מעבר לעמוד העדויות >>

קראו עוד על קובי >>

תלמידים מספרים

רשתות חברתיות

קחו את המצב הכלכלי שלכם צעד אחד קדימה!
קבלו בחינם את ערכת – 7 הצעדים לחיסול מוחלט של האוברדרפט

קחו את המצב הכלכלי שלכם צעד אחד קדימה!

קבלו בחינם את ערכת - 7 הצעדים לחיסול מוחלט של האוברדרפט

דילוג לתוכן